Facebook Pixel

BEAUTIKON.com jest oznaczony certyfikatem 'Trusted Shops' - znakiem jakości dla 100% bezpiecznych zakupów w internecie azjatyckie kosmetyki
Wysyłka w 24h
+100 PLN dostawa gratis

Balsamy do ciała

Skóra ciała, zwłaszcza jesienią i zimą, jest bardzo narażona na utratę nawilżenia. Jednocześnie nie potrafi sama o siebie zadbać, ponieważ posiada znacznie mniej gruczołów łojowych niż skóra na twarzy. Dlatego zapewnienie dodatkowej porcji nawilżenia z zewnątrz sprawia, że możemy cieszyć się zdrową, jędrną i nawilżoną skórą. Balsam do ciała jest więc niezastąpionym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji. Bogaty w substancje nawilżające i odżywcze wyrównuje poziom nawilżenia naskórka, dostarcza niezbędnych do zachowania dobrego stanu skóry składników oraz zabezpiecza przed dalszą utratą wody. 

Balsam do ciała to kosmetyk, po który sięgamy codziennie, więc ważne jest nie tylko jego działanie, ale również przyjemność stosowania. Przyjemny zapach, szybka absorpcja w głąb skóry czy cieszące oko opakowanie sprawią, że będziesz chciała często po niego sięgać, za co skóra będzie Ci bardzo wdzięczna. 

8 produktów

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

8 produktów

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

  Ładuję...