Poznajcie producenta kosmetyków IT’S SKIN.

Poznajcie markę It's Skin

Marka IT’S SKIN powstała w oparciu o długoletnie doświadczenia kliniczne w obszarze dermatologii, jako skuteczne i bezpieczne rozwiązanie dla problemów skórnych, aby uzyskać idealną, zdrową i piękną skórę.

Produkty kosmetyczne IT’S SKIN opracowywane są przez lekarzy dermatologów z Uniwersytetu Medycznego w Seulu. Mają unikatowe receptury wykorzystujące połączenie naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie Dermatologii, dzięki temu skutecznie pozwalają obudzić pierwotną energię i witalność, która drzemie w skórze.

W swoich produktach IT’S SKIN wykorzystuje innowacyjne składniki aktywne w zakresie regeneracji i odbudowy skóry, dzięki czemu skóra na długo zachowuje młody wygląd, elastyczność i odpowiednią kondycję. Wśród tych składników należy wyróżnić w szczególności:

  • Biopolimer GF – ekstrakt z Żagwicy listkowatej (Griofora Frondosa) – grzyba znanego ze swoich doskonałych właściwości wzmacniających odporność i poprawiających elastyczność i napięcie skóry. Składnik ten został opracowany przez naukowców z laboratorium IT’S SKIN

  • Ekstrakt ze śluzu ślimaka (mucyna) - wykazuje silne działanie regeneracyjne, ochronne, nawilżające i bakteriobójcze. Utrzymuje równowagę fizjologiczną między poszczególnymi składnikami skóry, stymuluje procesy odnowy komórkowej oraz poprawia napięcie i wzmacnia strukturę skóry. Jego wielowymiarowe efekty działania sprawdzają się u większości osób zmagających się z różnorakimi problemami skórnymi: od trądziku po zmarszczki, od odwodnienia skóry po blizny czy przebarwienia. Esktrakt ze śluzu ślimaka znajdziecie w linii pielęgnacyjnej Prestige d'Escargot

  • EFG (Epidermal Growth Factor) – proteina wspomagająca matabolizm komórkowy oraz stymulująca produkcję nowych komórek i ich różnicowanie - dzięki czemu przyspiesza regenerację i naprawę uszkodzonych tkanek. Dodatkowo, aktywizuje sytezę kwasu hialuronowego i glikoprotein, dzięki czemu następuje wyraźne zwiększenie gęstości skóry, wygładzenie nierówności, poprawa konturu twarzy.Pentacare HP  – składnik odmładzający, odznaczający się silnymi właściwościami napinającymi i naprężającymi skórę.

  • SYN-AKE® - syntetyczna pochodna tripeptydu naśladującego działanie toksyny (Waglerin-1) znajdującej się w jadzie żmiji (Temple Viper) - najsilniejszego peptydu rozkurczającego. Jego działanie polega na hamowaniu receptorów acetylocholiny (nmAChR) znajdujących się na powierzchni komórek mięśniowych, co w konsekwencji prowadzi do neutralizacji mikroskurczy włókien mięśniowych w sposób podobny do działania Botoxu (toksyny botulinowej). Dodatkowo, SYN-AKE® nie jest toksyczny ani nie działa antygenowo, dzięki czemu można go stosować w sposób ciągły bez obawy, że nagle kosmetyk przestanie działać efektywnie. Badania kliniczne potwierdziły, że działanie silnie spłyca zmarszczki mimiczne: linie na czole i szyi, bruzdy na policzkach, niweluje efekt „opadających ust” oraz  zmarszczki wokół oczu („kurze łapki”). Peptyd SYN-AKE®  znajdziecie w liftingującym kremie It's Skin Prestige SYN-AKE® Anti-Wrinkle Cream.

  • Antarcticine – glikoproteina pozyskiwana z Morza Arktycznego, która świetnie nawilża i wiąże wodę w naskórku przeciwdziałając nadmiernej utracie wilgoci, stymuluje adhezję fibroblastów i keratynocytów dla szybkiej regeneracji i odbudowy tkanek, jak również wspomaga syntezę kolagenu typu I i IV oraz elastyny poprawiając strukturę skóry i zmniejszając widoczność zmarszczek.

Dzięki wykorzystaniu formuł opartych na składnikach czerpanych prosto z natury przy jednoczesnym zminimalizowanym udziale środków antyseptycznych, produkty IT’S SKIN skutecznie ograniczają ryzyko wystąpienia podrażnień skórnych, dbając o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia skóry.

Produkty IT’S SKIN pozwolą Ci wydobyć i chronić naturalne piękno Twojej skóry.

Piękno tkwi w zdrowej skórze