0
0
00

Twój koszyk jest pusty

Holika Holika

21.07.2017

(źródło: materiały promocyjne Holika Holika)

…czyli pielęgnacyjna magia w najbardziej uroczym wydaniu :)

Do grona dostępnych w naszym sklepie kosmetyków dołącza znana i ceniona koreańska marka – Holika Holika!

Fankom K-BEAUTY, zwłaszcza tym regularnie odwiedzającym Koreę, kosmetyków Holika Holika przedstawiać nie trzeba. W końcu niemal na każdym skrzyżowaniu w większym (i mniejszym) mieście można spotkać charakterystyczne, intensywnie fioletowe logo zapraszające do pełnego magii sklepiku. To jedna z najpopularniejszych i najlepiej dostępnych koreańskich marek kosmetycznych, nic więc dziwnego, że kosmetyki Holiki kupicie i w seulskiej dzielnicy zakupowej Myeong-dong, jak i na całym świecie. 

Sklep Holika Holika w Seulu (źródło: materiały promocyjne Holika Holika)

W kontekście kosmetyków Holika Holika często wspomina się o magii… która nie pojawia się przypadkowo. Główną ideą, która przyświecała twórcy marki, koncernowi EPRANI CO, była chęć stworzenia kosmetyków, dzięki którym kobiety w każdym wieku będą mogły czarować swoim naturalnym pięknem. A to piękno miało wynikać nie tylko ze zdrowej i promiennej skóry, ale także z dobrego samopoczucia jej właścicielki. Dlatego, kiedy w 2010 roku marka zadebiutowała na koreańskim rynku, produkty Holika Holika szybko stały się jednymi z najbardziej lubianych i najchętniej kupowanych kosmetyków. Ich stosowanie nie tylko prowadziło do uzyskania świetnych efektów (aż nas korci, żeby napisać, że skóra zmieniała się jak po użyciu magicznej różdżki ;)), ale było po prostu… fajne. 

Uroczy cushion z linii DODO CAT (źródło: materiały promocyjne Holika Holika)

Kosmetyki Holika Holika wyróżniają się świetnym designem opakowań, poruszającym czułe i dziewczęce serce, które kryje każda z nas. Zabawne i przesłodkie świnki zdobiące opakowanie plastrów przeciwko wągrom (trudno o mniej uroczą niedoskonałość…) czy wszechobecne (zwłaszcza w pierwszych latach obecności marki) wróżki i motylki cieszą oko i zamieniają pielęgnację w pełną magii i zabawy przygodę. Nie wspominając o tym, jak świetnie te kosmetyki wyglądają na Instagramie ;)

Plastry przeciwko zaskórnikom z linii Lazy & Easy (źródło: materiały promocyjne Holika Holika)

Marka Holika Holika słynie przede wszystkim z:

  • kosmetyków z aloesem – zawierającymi wysoką zawartość pozyskiwanego na wyspie Jeju miąższu aloesu. Rewelacyjnie koją skórę i są prawdziwą łagodząco-nawilżającą ulgą w upalne lato, kiedy absorpcja tradycyjnych kremów jest utrudniona.  W naszym sklepie znajdziecie kultowy żel zawierający 99% czystego aloesu oraz delikatną piankę do oczyszczania twarzy.
  • kosmetyków z linii Pig-Nose – przeznaczonych do walki z rozszerzonymi i zanieczyszczonymi porami na nosie. Trzystopniowa plasterkowa kuracjaz tej linii to jeden z pierwszych koreańskich kosmetyków, w jaki zainwestowałyśmy wiele lat temu.
  • przeuroczych edycji limitowanych– nasi ulubieńcy to linia kosmetyków wykorzystująca pielęgnacyjną moc tkwiącą w kurzych jajach sygnowana wizerunkiem Gudetamy (jajecznego bohatera mini-komiksów i memów) oraz kosmetyki do makijażu DODO CAT, będącymi wynikiem współpracy z ilustratorką Audrey Jeanne. Kosmetyki DODO Cat, jak i same prace Audrey z pewnością spotkają się z uznaniem wszystkich kociar.
 
A tymczasem… czas na pielęgnacyjną magię!   
 
{{widget type="multiproducts/catalog_product_widget_multiproducts" title="Polecane produkty" template="catalog/product/widget/multiproducts/content/multiproducts_grid.phtml" ids="{598}{599}{656}{606}{692}{693}{607}{608}"}}