Wysyłka w 24h
+100 PLN dostawa gratis

Kosmetyki do skóry mieszanej

Produkty 1 do 50 z 252

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 50 z 252

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Krem do skóry mieszanej oraz inne tego typu kosmetyki stosuje się, kiedy nasza cera jest połączeń dwóch inncy rodzajów skóry. W strefie T zazwyczaj nadmiernie przetłuszcza się, z kolei policzki pozostają bardzo suche. Dlatego Twoim pielęgnacyjnym priorytetem powinno być dostarczenie skórze odpowiednich składników nawilżających – skutecznych, ale jednocześnie nieobciążających tłustej strefy T. Dobrym rozwiązaniem będą kremy do cery mieszanej zawierające kwas hialuronowy.

Strefę T powinnaś regularnie oczyszczać, aby nie pozwolić na powstawanie zaskórników. W tym celu możesz raz w tygodniu użyć maseczkę zwężającą pory. Taką maskę możesz też przygotować samodzielnie w domu. Wystarczy, że nasączysz wacik kosmetyczny zwężającym pory kremem wodnym i przyłożysz go na kilka minut do skóry.

Mając cerę mieszaną, unikaj jednak kosmetyków matujących. Niepotrzebnie uwidocznią suche partie twarzy i nadmiernie wysuszą strefę T, prowadząc w efekcie do nadprodukcji sebum. Ale pamiętaj, że to krem do cery mieszanej jest pierwszym kosmetykiem, na który powinnaś się zdecydować. 

 

  Ładuję...
Zapisz się
do newslettera i odbierz
5% rabatu
na pierwsze zakupy
Kod rabatowy df56s5d8