Wysyłka w 24h
+100 PLN dostawa gratis

Produkty do pielęgnacji twarzy

Produkty 1 do 50 z 269

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 50 z 269

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

W azjatyckiej pielęgnacji stosuje się holistyczne podejście do pielęgnacji twarzy, czyli nieustanne dążenie do zaspokojenia wszystkich podstawowych potrzeb skóry. Należą do nich m.in. nawilżanie, odżywianie, regenerowanie, ochrona przeciwsłoneczna oraz prewencja procesu starzenia się skóry. Nie można jednak zapominać, że potrzeby naszej skóry wykraczają czasem ponad te podstawowe, zwłaszcza w przypadku skóry skłonnej do trądziku lub ekstremalnie wysuszonej skóry wrażliwej.

Potrzeby naszej skóry mogą też zmieniać się w zależności od pory roku. Z tego powodu powstały zróżnicowane kosmetyki przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji. Od różnorodności i mnogości produktów może zakręcić się w głowie, ale, wierzcie nam, w tym szaleństwie jest metoda. Używając uzupełniających się kosmetyków pielęgnacyjnych, mamy pewność, że nasza skóra otrzymuje wszystko, czego potrzebuje. 

W naszym sklepie ofertujemy m.in. bogate w składniki aktywne kremy pielęgnacyjne, skoncentrowane kremy wodne (serum),  odświeżające toniki, lekkie emulsje oraz wiele innych koreańskich kosmetyków stworzonych z myślą o szytej na miarę codziennej pielęgnacji twarzy.

  Ładuję...
Zapisz się
do newslettera i odbierz
5% rabatu
na pierwsze zakupy
Kod rabatowy df56s5d8