BEAUTIKON.com

 

 

O NAS:

Chcemy wyglądać pięknie i czuć się wspaniale we własnej skórze, uwielbiamy nowinki kosmetyczne i eksperymenty ale jednocześnie cenimy naturalność i prostotę. Praca jest naszą pasją, nieustannie poszerzamy nasze horyzonty kosmetyczne i śledzimy najnowsze trendy w kosmetologii.

Wierzymy, że piękno wcale nie musi być ulotne… jeśli odpowiednio się o nie zadba.

KONCEPT BEAUTIKON.com:

Na początku było…

Kino koreańskie – od tego wszystko się zaczęło.

Ileż to spędziliśmy wieczorów filmowych zastanawiając się dlaczego Koreanki (generalnie wszystkie Azjatki) wyglądają w znakomitej większości o wiele młodziej niż wskazuje to ich faktyczny wiek? W czym tkwi sekret? ..Genetyka? Dieta?, Kosmetyki? Ingerencja zabiegów medycyny estetycznej?.. Podróż do Korei i doświadczenia zdobyte na własnej skórze rozwiały wszelkie wątpliwości :)

Chcemy podzielić się z Wami naszymi koreańskimi odkryciami kosmetycznymi i wielką fascynacją azjatycką filozofią dbania o urodę, która pozwala utrzymać skórę w doskonałej kondycji oraz wydobyć i podkreślić jej naturalne piękno.

BEAUTIKON.com:

BEAUTIKON.com stworzyły kobiety dla kobiet.

Oferujemy starannie wyselekcjonowane kosmetyki najbardziej popularnych i cenionych marek koreańskich. Jednocześnie będziemy sukcesywnie wprowadzać nowości produktowe oraz nowe marki, tak abyś nie wychodząc z domu mogła poczuć się jak na zakupach w Seulu.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki IT’S SKIN oraz oficjalnym dystrybutorem wszystkich innych marek kosmetycznych oferowanych w naszym sklepie, dlatego dajemy Ci 100% pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i oficjalnie wprowadzone do obrotu na terytorium UE. Mamy własny magazyn w Polsce, dlatego zamówione produkty otrzymasz (w zależności od wyboru metody wysyłki) już nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Nieustannie poszukujemy, próbujemy nowości, odkrywamy nowe trendy, triki i sekrety urodowe, którymi z ogromną przyjemnością dzielimy się na łamach naszego newslettera i bloga.

Staramy się z całych sił aby zakupy w naszym sklepie były łatwe, wygodne i przyjemne.

ZAPRASZAMY!