Czas realizacji zamówienia


  1. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze (bez uwzględnienia czasu dostawy), pod warunkiem dostępności produktów w magazynie Sklepu. Standardowo dokładamy starań, aby zrealizować zamówienie w ciągu 24 godzin.
  2. Zamówienie złożone przez Klienta i potwierdzone przez Sprzedającego w dzień roboczy (tj. od Poniedziałku do Piątku, dalej określane jako „Dni Robocze”) do godz. 14.00, zostanie zrealizowane i wysłane do Klienta w tym samym Dniu Roboczym z zastrzeżeniem pkt. 3.
  3. W przypadku wyboru płatności przelewem, kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU, aby zamówienie zostało przekazane do realizacji musi zostać w całości opłacone (tj. potwierdzone wpłatą na rachunku bankowym serwisu PayU lub rachunku bankowym Sprzedającego).
  4. Dla zamówień złożonych w Dni Robocze po godz. 14.00, w Sobotę lub w Niedzielę i Święta, realizacja zamówienia rozpoczyna się w najbliższy Dzień Roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym Zamówienie zostało złożone i potwierdzone drogą elektroniczną przez Sprzedającego (płatność za pobraniem) oraz w najbliższy Dzień Roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało w całości opłacone – tj. dniu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym serwisu PayU lub rachunku bankowym Sprzedającego.
  5. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy Dzień Roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane. 
  6. Klient jest informowany o statusie realizacji zamówienia pocztą elektroniczną oraz poprzez Konto.
  7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamówiony produkt jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności produktu, Sprzedający zamieszcza o tym stosowną informację na stronie internetowej Sklepu przy opisie danego produktu, przy czym brak takiej informacji na stronie internetowej Sklepu nie oznacza, że dany Towar jest dostępny. W przypadku niedostępności produktu przy opisie którego nie było stosownej informacji, Klient jest informowany za pomocą poczty elektronicznej o statusie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).