Village 11 Factory - pielęgnacja połączona z przyjemnością i zabawą

10.10.2021

Witaj w fabryce piękna – laboratorium Dr. Geek'a, który Twoją codzienną rutynę pielęgnacyjną zamieni w przyjemność! Nieważne, jakich kosmetyków używałaś do tej pory, pewne jest, że po spróbowaniu jego produktów na stale włączysz je do swojej kolekcji. Tak przekonuje kultowa marka Village 11 Factory, która pod wizerunkiem ekscentrycznego naukowca, oferuje koreańskie innowacje kosmetyczne i opatentowane formuły dedykowane zdrowej i promiennej cerze.

Village 11 Factory to stosunkowo młoda, południowokoreańska marka utworzona pod skrzydłami Mizon. Jej nazwa pochodzi bezpośrednio od adresu fabryki, zlokalizowanej na 11 Sinsa-dong, w seulskiej dzielnicy Gangnam, będącej symbolem mody i luksusu. Zainteresowanie rynku marka zdobyła efektownym marketingiem, wykorzystując koncepcję nowoczesnego geeka, miłośnika i entuzjasty innowacji, który poprzez zabawne podejście do nauki w ciekawy sposób prezentuje wiedzę w zakresie pielęgnacji skóry. Zdobiąc opakowania jego twarzą, firma tworzy niepowtarzalną estetykę, kreując wizerunek brandu, który dobrą jakość łączy z zabawą i przyjemnością zgodnie z hasłem: „Bądź zabawna! Być szalona! Bądź piękna!” Misją i główną wartością marki Village 11 Factory są kosmetyki spełniające kluczowe potrzeby skóry dzięki opatentowanym recepturom, które bazują na wyjątkowym składniku pochodzącym z Afryki Południowej. Jest nim czarci pazur (diabelski szpon), a produkty, które go zawierają, gwarantują kompleksową i skuteczną pielęgnację.

Village 11 Factory i filozofia marki: dobra cena, lepszy produkt, najlepszy brand

Village 11 Factory skupia się na tworzeniu produktów wielozadaniowych, a oferta obejmuje zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jak i do makijażu. Ich kompozycje zachowują naturalny skład, ale jednocześnie są dostosowane do dynamiki dużego miasta. W trosce o cerę, twórcy marki zadbali bowiem o to, aby pielęgnacja była chwilą zmysłowej przyjemności, której towarzyszy radość w zabieganej codzienności. Innowacyjne formuły mają działać optymalnie, zapewniać zdrowe piękno i być w dobrej cenie dla każdego. Wszystkie eksperymentalne myśli Dr. Geek'a związane z hybrydowym podejściem do pielęgnacji oraz nowatorskimi rozwiązaniami, które mają sprostać wymaganiom cery, stanowią o filozofii marki. Jej najlepiej sprzedające się żele pod prysznic Relax-day Body Oil Wash, Relax-day Body Oil Cream and Real Fit Moisture Cushion zdobyły liczne nagrody, m.in. Hi-Seoul Award za innowacyjne produkty i najmodniejsze opakowania w całości wykonane w Korei.

Village 11 Factory – składniki aktywne

Sercem marki są składniki aktywne i koreańska innowacja, która bazuje na naturalnych komponentach. Obok ekstraktu z czarciego pazura, marka korzysta z opatentowanych formuł: Eco Ceramide i Aqua Butter Complex.

  • Czarci pazur lub diabelski szpon (Harpagophytum procumbens) – to wyciąg z korzenia hakorośli, którego owoce przypominają ostre "pazury". Ekstrakt ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe, dzięki zawartym w nim irydoidom. W kosmetologii ceniony jest za swoje właściwości rozluźniające i relaksujące. Przynosi ulgę w przypadku dolegliwości związanych z nadwyrężeniem mięśni, intensywnie nawilża skórę i poprawia jej kondycję, zwalczając trądzik i stymulując odnowę tkankową.
  • Eco Ceramide – to czysta i łagodna eko formuła o wysokim stężeniu w postaci naturalnego ceramidu, która tworzy barierę wilgoci dla skóry; to utrzymuje nawilżenie przez długi czas, zapewniając jej czystość, sprężystość i rozświetlając od środka; przyjazne dla skóry ceramidy, które poddane są tylko procesowi oczyszczenia, nie zawierają żadnych niekorzystnych dla cery substancji.
  • Aqua Butter Complex – aloes, olejek z róży damasceńskiej w połączeniu z olejem palmowym zapewnia skórze odczucie skoncentrowanego nawilżenia. Formuła wchłania się natychmiast po aplikacji, oferując skórze wiele benefitów, m.in. wzrost nawilżenia i elastyczności przez zatrzymanie wilgoci w jej głębszych warstwach.

Village 11 Factory – linie pielęgnacyjne w ofercie BEAUTIKON.com

Jeśli szukasz kosmetycznych nowinek, cenisz przyjemność z pielęgnacyjnych doznań bogatych w naturalne i zmysłowe piękno, a jednocześnie Twoja skóra stawia wysokie oczekiwania produktom, koniecznie sięgnij po kosmetyki Dr. Geeka. W ofercie naszego sklepu dostępne są 3 linie, z którymi odkryjesz lecznicze i nawilżające właściwości zawartych w nich składników, jakie tworzą produkty najlepszej jakości, dostępne dla każdego:

  • Relax Day Body with Secrets of Moisturizing z bestsellerowymi żelami Relax-day Body Oil Wash oraz Relax-day Body Oil Cream, które zawierają czarci pazur z kompleksem Eco Ceramide,
  • Moistirizing with Secrets of Moisturizing the Skin z czarcim pazurem i z kompleksem Aqua Butter,
  • Special Miniature Set jako okazja na przetestowanie kosmetyków z obu linii.

Zostaw komentarz

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją