MISSHA

11.11.2016 6 Komentarze

 

Źródło: Materiały promocyjne Missha

Z dumą przedstawiamy Wam kolejną kultową markę kosmetyczną, którą kilka lat temu zachwycałyśmy się w trakcie wypadów do seulskiej dzielnicy Myeong-dong. Panie i Panowie, przed Wami MISSHA :)

Kosmetyki MISSHA pojawiły się na koreańskim rynku wraz z nastaniem XXI wieku. Filozofia była bardzo prosta. Kosmetyki miały zachwycać skutecznością dzięki połączeniu bogactwa naturalnych składników z najnowszą technologią. Choć dziś w świecie K-BEAUTY połączenie to nikogo specjalnie nie zaskakuje, wtedy - kilkanaście lat temu, kosmetyki MISSHA były zapowiedzią zupełnie nowego trendu w azjatyckiej kosmetologii. Jak się wkrótce okazało, trend ten spotkał się z uznaniem Koreanek, by z czasem wywołać globalne szaleństwo na punkcie południowokoreańskich wyrobów kosmetycznych.

Sama zaś MISSHA w ciągu kilkunastu lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych koreańskich marek kosmetycznych na świecie. Kosmetyki MISSHA znane są z wysokiej jakości produktów o możliwie najbardziej przyjaznym i łagodnym dla skóry składzie. To m.in. znakomite maseczki wykonane z użyciem innowacyjnego włókna TENCEL oraz kultowe kremy BB. Tak między nami, te kremy BB wiele lat temu skradły nasze serca :)

 

Źródło: Materiały promocyjne Missha

Kremy BB marki MISSHA charakteryzują się bardzo dobrym kryciem jak na azjatyckie kosmetyki do makijażu, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Wśród najpopularniejszych linii warte uwagi są przede wszystkim:

  • M Perfect Cover – niezwykle kryjące, jedne z najpopularniejszych kremów BB na świecie. Linia ostatnio została rozszerzona o niezwykle popularne w Korei kompakty (cushiony) – M Magic Cushion, które znajdziecie także w naszej ofercie.
  • M Signature Real Complete – nadające blasku i zapewniające perfekcyjnie gładką cerę bez przebarwień i niedoskonałości kremy BB bazujące na ekstrakcie z miłorzębu japońskiego.
  • Signature Complexion Coordinating – innowacyjne kremy BB, które korzystając z dwóch systemów koordynacji, zapewniają nie tylko perfekcyjny look, ale również wszechstronnie pielęgnują skórę.

 

Kosmetyki MISSHA sprawiają, że nasze wewnętrzne piękno jest widoczne także w skórze :)

LOVE YOUR SKIN LOVE YOUR SOUL

Sprawdź naszą ofertę produktów MISSHA!

 


6 Komentarze

Magda z BEAUTIKON.com

07.12.2016

@Ying

Oczywiście, że nie :)

Ying

06.12.2016

Czyli jeśli ktoś stosuje serum w młodym wieku nie będzie mieć w przyszłości nieprzyjemności ?

Magda z BEAUTIKON.com

05.12.2016

Ying, nie ma dolnej granicy… górnej zresztą też nie ;) Jeżeli chcesz podarować skórze wysoką koncentrację składników aktywnych, możesz to robić w każdym wieku.

Ying

04.12.2016

Od którego roku życia powinno się stosować serum ?

Magda z BEAUTIKON.com

18.11.2016

Droga fanko, nie powinien, ale wszystko zależy od indywidualnych skłonności cery…

pozdrawiamy!

fanka

15.11.2016

Czy ten M Signature Real Complete nie wysusza skóry i nie podkreśla zmarszczek pod oczami (mam tylko gdy się uśmiecham)? Kupię, jeśli napiszecie, że jest dla mnie ok :)

Zostaw komentarz

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją